Дидо Божилов: Имаше напрежение през първата част, влизането на Румен Николов преобрази играта ни

Имам забележки към целия отбор за играта през първото полувреме. След равенството в Кубрат, през първата част днес имаше напрежение в по-младите футболисти и в решаващи ситуации те реагираха неправилно. Влизането на Румен Николов през второто полувреме се отрази на атаката ни, подавахме си по-спойно, заиграхме с хладнокръвие - така старши треньорът на Добруджа Диян Божилов коментира домакинската победа над Септември (Тервел) с 3:0 с 3 гола след почивката.

Нови футболисти не се очакват в отбора, това е групата, с която ще атакуваме завръщането в Б група, добави наставникът на отбора на Добрич.

Той съобщи, че отдавна е взето решение Добруджа да не участва в турнира за Купата на България. Жълто-зелените ще играят за Купата на аматьорската лига.

Тъй като в групата са само 11 отбора този сезон, тя е много равностойна и нивото е по-високо, смята Диян Божилов. Като основни конкуренти на Добруджа той посочи Суворово, Локомотив (Русе), Хитрино и Ботев (Нови пазар).