Добруджа и старшата на Черно море завършиха наравно

В контрола на стадион "Дружба" в Добрич мъжкият състав на Добруджа и юношите старша възраст на Черно море завършиха 1:1.

Домакините имаха териториално надмощие през цялото първо полувреме и стигнаха до гол в последната му минута, когато Даниел Граматиков откри резултата след корнер. Черно море - един от най-силните отбори в елитната група на България за футболисти до 19 години, изравни в 67 мин. До края на мача жълто-зелените упражниха натиск в търсене на нов гол, но на два пъти и гредата спаси варненци.

Това бе втората контрола за Добруджа за летния подготвителен период. В първата отборът на Добрич победи Септември в Тервел с 5:0. До старта на сезона Добруджа ще изиграе още 3 проверки, като е планирано те да са на стадион "Дружба".