Община Добрич удостоява с грамоти и плакети изявени педагози и учебни заведения

Община Добрич удостоява с грамоти и плакети изявени педагози и учебни заведения
На общоградско тържество на 22 май от 18.00 часа в огледална зала "Нели Божкова" ще бъдат удостоени с плакети и грамоти изявени педагози и учебни заведения.

По традиция в навечерието на 24 май – Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост в знак на уважение и признателност добрички учители, училища и детски градини ще получат награди за принос в развитие на образованието.


Плакет и грамоти от кмета на Община град Добрич ще получат училища и детски градини, честващи годишнини:
1. СУ „Св. св. Кирил и Методий” – 145 години
2. ПМГ „Иван Вазов“ – 45 години
3. ОУ „Йордан Йовков“ – 45 години
4. ОУ „Хан Аспарух” – 25 години
5. ДГ №12 „Шурче“ – 45 години
6. ДГ №29 „Любимка“ – 35 години
7. Профилирана гимназия по туризъм и предприемачество „Райко Цончев“ – 10 години


Грамоти от кмета на Община град Добрич ще бъдат връчени на:
1. Венета Колева – ст. учител по български език и литература в прогимназиален етап в ОУ „Хан Аспарух”
2. Стилиян Митев - ст. учител по български език и литература в прогимназиален етап в ОУ „Христо Смирненски”
3. Красимира Атанасова – ст. учител в начален етап в ОУ „Христо Ботев”
4. Вяра Панайотова – ст. учител по физика в ОУ „Стефан Караджа”
5. Невяна Манова – ст. учител по български език и литература в СУ „П. Р. Славейков”
6. Нела Василева – Георгиева – ст. учител в начален етап в СУ „Св. Климент Охридски”
7. Даринка Андонова – преподавател по английски език в начален етап в СУ „Димитър Талев”
8. Мария Кирилова – ст. учител по информатика и информационни технологии в ЕГ „Гео Милев”
9. Георги Георгиев – ст. учител по физика в ПМГ „Иван Вазов”
10. Радослав Костов – ст. учител по общообразователен предмет в ПГ по ветеринарна медицина „Проф. д-р Г. Павлов”
11. Диана Иванова – ст. учител по сервиране и барманство в ПГТ „П. К. Яворов”
12. Пенка Андонова – ст. учител по професионално обучение в ПГТОЛП „Георги Бенковски”
13. Ивелина Вълчева – учител по български език и литература във ФСГ „Васил Левски” 
14. Драгомир Цукев – учител по английски език в ЧПГТП „Райко Цончев“
15. Румяна Павлова – директор на ДГ № 29 „Любимка“
16. Йовка Иванова – ст. учител в ДГ №8 „Бодра смяна“
17. Нела Христова – ст. учител в ДГ №18 „Дора Габе“
18. Пламена Недялкова – ст. учител в ДГ №9 „Пчеличка“
19. Мима Йорданова – детски учител в ДГ № 10 „Слънчице“
20. Деяна Йорданова – ст. учител в ДГ № 12 „Щурче“
21. Елеонора Желязкова – учител по музика в ДГ № 23 „Звездица“
22. Марияна Димитрова – директор на ДГ № 32 „Зорница“
23. Радка Колева – ст. учител в ДГ № 20 „Радост“
24. Мария Петкова – ст. учител в ДГ № 27 „Славейче“
25. Бонка Атанасова – ст. учител в ДГ № 26 „Звънче“
26. Петя Христова – учител в ДГ № 17 „Първи юни“

Коментирай

Споделете в социалните мрежи:

Google+