Добруджа спечели със 7:0

Станимир Андонов вкара 2 гола, по веднъж се разписаха Емил Илиев, Александър Йовчев, Дейвид Филипов, Тодор Колев и Тодор Тодоров.

В мач от трета Североизточна група Добруджа победи Кубрат със 7:0 на стадион "Дружба" в Добрич.

Първото полувреме бе равностойно и гол падна едва в добавеното време. Секунди преди почивката Станимир Андонов откри с майсторско изпълнение от фаул. 5 минути след подновяването на играта Илиян Капитанов центрира към Емил Илиев, който с глава покачи на 2:0. В рамките на 7 минути - между 67-мата и 74-тата, Добруджа отбеляза 4 гола. Александър Йовчев се разписа за 3:0. След това блесна юношата Дейвид Филипов. Младият нападател се разписа в 69 мин., а в следващата даде страхотен пас към Тодор Колев, който изведен сам срещу вратаря отбеляза за 5:0. В 74 мин. Тодор Тодорв с удар от границата на наказателното поле вкара първия си гол с жълто-зелената фланелка. 5 минути преди края Станимир Андонов се разписа за втори път във вратата на Кубрат, оформяйки крайното 7:0 за Добруджа.

Така отборът на Добрич събра 43 точки и остава на 2 зад лидера Черноморец (Балчик).