Добричлийки показаха шофьорските си умения на празника на жената в центъра на града

10 дами се включиха в традиционното за града ни осмомартенско рали посветено на световния ден на жената.

Дамското рали, организирано от  Автомобилен спортен клуб "Добрич" и Община Добрич  се проведе за тринадесета поредна година. В него 10 дами демонстрираха майсторско управление на автомобили на площад "Демокрация".

Състезанието премина в три етапа, предложили много емоции на публиката.

Ралито спечели Елена Димитрова. На второ място се класира Даниела Василева, а призовата тройка допълни Паша Иванова. Всички участнички получиха грамоти, а първите три и купи. След тях се наредиха Петя петрова на 4-то място, Василена Попова, Божанка Йорданова, Деница Тодорова, Даниела Димитрова, Добринка Кръстева и на 10-то място се класира най-възрастната участничка в дамското рали 88-годишната Станка Василева.

Беше връчена и още една купа - Добринка Кръстева получи приз за най-атрактивен състезател.

За 5-та поредна година клуб по въздушни спортове "Лети свободно" връчи на победителките награда - разходка с парапланер.

Състезанието беше закрито от кмета на Добрич Йордан Йорданов.