Георги Иванов спечели сребърен медал в Истанбул

Трети медал от три състезания за годината спечели състезателят на СКЛА "Добрич".

Силен международен турнир от календара на Международната федерация по лека атлетика се проведе днес в Истанбул, Турция. Участието бе само с покани, като такива бяха изпратени само на най-добрите в света.

В дисциплината тласкане на гюле сребърен медал спечели Георги Иванов от СКЛА "Добрич". Той се класира втори с резултат 19.37 метра.

Така Георги Иванов спечели третия си медал за годината, след бронза на силен международен турнир в Яблонец, Чехия и републиканската титла на България в зала на първенството в Добрич.

Следващото състезание за гюлетласкача ще бъде на 25 февруари - Балканиадата по лека атлетика в зала в Белград, Сърбия.