Целта на Интер (Добрич) е класиране в първата седмица

Липсата на синхрон в защитата е основна причина за резултата срещу Добруджа, смята старши треньорът на Интер.

Много тежка и неприятна загуба, за която обаче си има причини, сподели след поражението със 7:1 от Добруджа треньорът на Интер Радослав Боянов. На последната тренировка в четвъртък при сблъсък са се контузили Радослав Георгиев и Танер Надир, като първият не влезе в игра, а вторият бе заменен още в десетата минута. Градското дерби пропусна и Николай Димитров, който е на обучение в София. Заради отсъствието им нямаше синхрон в защитната линия, отбеляза Радо Боянов. Той призна, че отборът е отпаднал физически през второто полувреме, което е довело до елементарни грешки. Имаше и излишно напрежение в играчите, което не мога да си обясня от къде се появи, коментира старши треньорът на Интер. Тези фактори са причина за заслужена загуба, смята той.

Така отборът на Висшето училище по мениджмънт в Добрич остана с 6 точки - 2 победи и 1 загуба на старта на кампанията.

6 точки от 3 мача е добре, но няма как да се зарадвам на актива ни след тази загуба, сподели Радослав Боянов.

След като отборите в трета Североизточна група се срещнат по два пъти по между си, ще се оформят първа седмица и втора шестица. Целта на Интер за този сезон е класиране в първата седмица.