Добруджа на победа от първото място на полусезона, голова фиеста на Росен Колев

Пета поредна победа и общо седма за сезона в мъжката А хандбална група записа преди минути Добруджа. Добричлии се наложиха с 42:29 над ЦСКА в София и вече са на победа от първото място на полусезона. За да зимуват на върха жълто-зелените трябва да победят пред своя публика шампиона Шумен след седмица.

Армейците не оказаха сериозна съпротива на своите гости. На почивката преднината на добричлии бе 23:13. Летящият добруджанец Росен Колев изигра великолепен мач и наниза впечатляващите 17 гола във вратата на ЦСКА. 9 попадения за Добруджа отбеляза Светлин Димитров.

Изиграхме мача напрактика в тренировачно темпо, сподели за www.dobrichonline.com старши треньорът на Добруджа Георги Андреев. От самото начало дръпнахме в резултата и интригата изчезна, това ни подейства отпускащо и допуснахме повече голове, призна наставникът.