Септември (Тервел) продължава да мачка

Продължава победната серия на Септември (Тервел) в Североизточната В група.

Септември победи на своя стадион в Тервел един от основните си съперници за второто място Суворово с 3:1. Още в първата минута Митко Недялков откри за домакините след като засече топката неспасяемо при корнер за Септември.

В 25 мин. при поредния пробив по крилото на бързоногия Господин Господинов, той подаде към Борислав Балчев за 2:0.

В 70 мин. футболистите на Суворово върнаха един гол, с който намалиха резултата.

Легендарният нападател Атанас Стефанов - Баницата сложи точка на спора в последната минута. Неостаряващият нападател бе спънат в наказателното поле на гостите и освен че спечели дузпа, изкара и червен картон на съперников футболист. Баницата сам изпълни точно отсъдената дузпа и оформи крайното 3:1 за тима от Тервел.

Воденият от Радослав Вардаров Септември се затвърди решително на второто място в Североизточната В група на 11 точки зад лидера Спартак (Варна), но и на цели 10 пред третия Две могили.