Първа копка на газоразпределителната мрежа в Шабла

„До сега бяхме само производители на нефт и газ, от днес ще бъдем и потребители. Сбъдва се една мечта на шабленци.”- каза Кръстев в краткото си слово преди това. Алтернативната енергия е с много предимства пред сега използваните за отопление твърди и течни горива, не само от гледна точка на икономии, но и заради липса на вредни емисии в атмосферата, посочи още той.
Кметът пожела успех на „Каварна газ” ООД, които ще газифицират Шабла и изрази увереност, че изпълнителите ще устоят на обещанието си и през новия отоплителен сезон, обществените сгради, които са включени в първия етап на проекта, ще се отопляват със синьо гориво.
На събитието присъстваха още зам. кметът на общината Мариян Жечев, общински съветници, кметове и кметски наместници, граждани.
Споделете в социалните мрежи: