Dobrich Online Виж пълната версия

Калиакра загуби в Русе

2016-12-04 13:52:16

Отборът от Каварна ще зимува на трето място, на 5 точки зад втория Добруджа и на 3 пред четвъртия Суворово.

В мач от последния за годината кръг в трета Североизточна група Калиакра загуби гостуването си на Локомотив (Русе). Домакините спечелиха с 3:2 навръх рождения ден на клуба, основан на 4 декември пред 86 години. На почивката Локомотив водеше с гол на Ивайло Иванов. Мердин Мехмедов изравни малко след подновяването на играта. След час игра Станимир Петров изведе железничарите отново напред в резултата, а Калиакра веднага изравни за втори път - с попадение на Любомир Михалев. С удар от фаул Мартин Иванов отбеляза победния гол за Локомотив в 68 мин.

Така Калиакра приключи 2016-та година със загуба. С 29 точки от 9 победи, 2 равенства и 4 загуби отборът от Каварна е на трето място.